KULTURA I SPORT

Artykuły jeździeckiego ze sklepu Agroarm

Kompletujemy strój i akcesoria jeździeckie ze sklepem Agroarm

Akcesoria jeździeckie i jego ubiór to ważniejsza kwestia niż mogłoby się wydawać. Ze względu na specyfikę tego sportu, wymagane jest nie tylko oporządzenie konia, lecz także właściwa odzież jeźdźca. Zobaczmy, co oferuje nam sklep Agroarm!

image

Pełne wyposażenie każdego jeźdźca

Na dobrą sprawę w jednym sklepie jesteśmy w stanie skompletować pełny ubiór jeźdźca. Agroarm oferuje kompletne wyposażenie dla każdego jeźdźca, zarówno profesjonalisty, jak i tego średnio zaawansowanego. Zacznijmy jednak od poszczególnych elementów ubioru. Buty jeździeckie to podstawa. Oferowane przez sklep sztyblety wykonane są z najwyższej jakości skóry naturalnej lub syntetycznej. Ilość różnych modeli z pewnością pozwoli znaleźć satysfakcjonujące i podobające się obuwie jeździeckie. W ofercie są także oficerki jeździeckie, których prezencja naprawdę robi wrażenie.

Gdy posiadamy już buty, pora na dobranie sztylp. Sztylpy są ochraniaczami na część nogi od kolan do kostek, które są konieczne ze względu na częste tarcia i obijanie o boki konia. Mogą być zarówno skórzane, jak i zamszowe, częściej przeznaczane do treningu. Atutem jest możliwość dostosowania ich wyglądu do osobistych preferencji, ze względu na duży wybór.

Jeżeli chodzi o ubiór, to na spodnie musimy wybrać bryczesy. Są to spodnie szyte w specjalny sposób, posiadające szwy od strony zewnętrznej, dzięki którym nie dochodzi do obtarcia skóry podczas dłuższej jazdy. Sklep posiada bryczesy męskie, damskie, młodzieżowe i dziecięce, więc w razie potrzeby zaopatrzy całą rodzinę. Koszulki jeździeckie mogą pochwalić się wspaniałymi, stylowymi wzorami oraz zawartością 95% bawełny, dzięki czemu w idealny sposób zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i możliwość swobodnego oddychania skóry. Kurtki jeździeckie wykonane na wzór kurtek softshell pozwolą cieszyć się jazdą zarówno podczas słonecznych, jak i bardzo wietrznych dni, ze względu na specjalną budowę, która zapewnia ochronę przed wiatrem, chłodem, a jednocześnie przeciwdziała zatrzymywaniu wilgoci.

Czapki jeździeckie są dodatkiem, który pomoże chronić głowę przed czynnikami zależnymi od aktualnej pory roku. Sklep w swojej ofercie posiada modele zarówno na wiosnę i lato, jak i zimę, dzięki czemu oferta jest dostosowana do wszelkich oczekiwań klientów.

Skompletuj swoje wyposażenie: Artykuły jeździeckie- AgroArm

Odzież jeździecka w sklepie Agroarm pochodzi wyłącznie od znanych i szanowanych w świecie jeździectwa producentów, takich jak Horze, Fair Play czy York, dlatego decydując się na zakup, wybieramy produkty najwyższej jakości. Sklep internetowy to nie tylko odzież jeździecka. W swojej ofercie Agroarm posiada także akcesoria i pełne oporządzenie dla koni, a nawet kompletne wyposażenie stajni. Jest to sklep, na którym nie zawiedzie się żaden jeździec.